شایلین

قوطی کلید شایلین

قوطی کلید شایلین یکی از محصولاتی است که در سیم کشی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد و به کار بردن آنها نقش اساسی در نصب کلید و پریزهای ساختمانی دارد در واقع سیم های برق یک ساختمان بعد از گذر از داخل لوله های برق به یک نقطه انتهایی می رسند که این قسمت محل قرار گرفتن قوطی کلید است . قوطی کلیدها فضایی را فراهم می آورند تا کلید و پریز مورد نظرتان را داخل آنها جای دهید.

محصولات شایلین با داشتن تنوع و کیفیت بالا توانسته است در بین رقبای ایرانی خود جایگاه مناسبی را پیدا کند و همواره تلاش کرده تا با بهره گیری از مواد با کیفیت و درجه یک و تلفیق آنها با نوآوری و تکنولوژی محصولی را روانه بازار نماید تا نسبت به سایر تولیدات ایرانی متمایز باشد.

قوطی کلید و پریز قطعه ای است که در داخل دیوار بتنی یا دیوار پیش ساخته قرار می گیرد و محلی است که سیم های خروجی از تابلوها و کلید و پریزها داخل این قطعه پلاستیکی به هم متصل می شوند و وظیفه دارد فضایی را برای جای گیری مکانیزم کلیدها یا پریزها در دیوار فراهم آورد. نصب قوطی کلیدها مانند قوطی کلید شایلین به این صورت است که باید حفره ای روی دیوار ایجاد گردد تا قوطی داخل آن قرار گیرد و دورتا دور آن گچ کاری می شود.

در ادامه با انواع قوطی کلید شایلین در مدل های مختلف برای کاربری های مختلف آشنامی شویم :

قوطی کلید درایوال شایلین

این محصول دارای انتهایی گرد است که با نام کناف نیز شناخته می شود و برای استفاده در دیوارهای پیش ساخته و یا دیوارهای کناف طراحی و تولید شده است.

قوطی کلید معمولی شایلین

این محصول دارای خروجی لوله ای شکل برای عبور سیم ها و کابلهای کلید و پریز نمی باشد و شکل آن به صورت یک مکعب مربع است که در ساخت آن از مواد نو یا شفاف و استفاده می شود همچنین این قوطی کلیدها دارای قابلیت پیچ شدن مکانیزم در هر چهار طرف قوطی می باشند. با کنار هم قرار دادن این قوطی ها می توان امکان نصب کادرهای دوخانه به بالا را فراهم آورد.