البرز الکتریک نور

سیم و کابل البرز الکتریک نور (لینکو) یکی از برند‌های فعال در حوزه تهیه و تولید و عرضه انواع سیم و کابل برق است و از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار هستند. این شرکت با داشتن بیش از چند دهه تجربه در زمینه عرضه انواع سیم و کابل دارد.

برند سیم و کابل البرز الکتریک نور

در حال حاضر با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، میزان مصرف انواع سیم و کابل بسیار افزایش یافته است و می‌توان گفت که یکی از مهم‌ترین تجهیزات مورد استفاده برای صنایع مختلف هستند. شرکت تولید کننده البرز الکتریک نور ( لینکو ) در سال 1383 اولین سیم و کابل خود را به تولید رساند. این سیم و کابل به دلیل تولید باکیفیت‌ترین و معتبرترین سیم و کابل به سرعت توانست جهانی شود و فروش بالایی را در بازار به خود اختصاص دهد. در حال حاضر این شرکت با صدها نیرو در حال فعالیت است تا بتواند نیاز بازار را تامین کند. تمامی سیم و کابل‌های البرز الکتریک نور بر اساس استانداردهای جهانی می‌باشد و همراه گارانتی ارائه می‌گردد.

برای خرید البرز الکتریک نور و ارتباط با نمایندگی مستقیم شرکت لینکو می توانید با فروشگاه تله پارس کو تماس بگیرید. خاطر نشان می گردد عمده البرز الکتریک نور برای همکاران عزیز نیز قابل خریداری می باشد.