لینکو

لینکو

محصولات برند لینکو

از جمله محصولات شرکت سیم و کابل لینکو عبارت‌اند از:

🔰کابل افشان البرز الکتریک نور

کابل‌های افشان در برندهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شوند که در این میان کابل‌های افشان البرز الکتریک نور بالاترین کیفیت و ایمنی را دارد. این کابل ها در دو نوع تخت و گرد تولید می گردند و ولتاژ این کابل ها بین 300 تا 500 ولت می باشد همچنین کابل های افشان لینکو در وسایل خانگی، محیط های اداری و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند. این کابل‌ها جریان الکتریسیته را در فاصله های کوتاه انتقال می‌دهد.

🔰کابل تلفنی البرز الکتریک نور

کابل‌های تلفنی تولید شده در البرز الکتریک نور در اکثر خانه‌های ایرانی کاربرد دارد. میزان مرغوبیت و کیفیت این کابل‌ها اهمیت بسیاری دارد و شما می‌توانید مطمئن ترین کابل را خریداری کنید. ضخامت این کابل‌ها متنوع بوده و کاربردهای فراوانی دارد. بر روی این سیم‌ها عایق پی وی سی و مس آنیل شده قرار دارد و مقاومت و دوام بالایی در برابر رطوبت و ضربه دارد.

🔰کابل مفتول nyy البرز الکتریک نور

این کابل مفتول در دو ضخامت 5/0*1 و 10*1 تولید و به بازار عرضه می‌شود. تنوع این سیم بالا بوده و در ضخامت.های مختلفی در بازار موجود است. بنابراین شما می‌توانید کابل مفتول nyy را در بسیاری موارد به کار ببرید.

🔰کابل تخت البرز الکتریک نور

کابل تخت از دیگر سیم و کابل‌های البرز الکتریک نور به شمار می‌رود. این سیم و کابل به دلیل شکل ظاهری که دارد در مواردی از جمله کابل کنترل آسانسور، کابل ماشین آلات صنعتی و کابل بالابر و جرثقیل مورد استفاده قرار می‌گیرد. استاندارد بودن و مقاومت بالای کابل تخت البرز الکتریک نور توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب کند.

🔰کابل کواکسیال البرز الکتریک نور

کابل کواکسیال هم محور بوده و در طول خط انتقال هیچ گونه نویزی نمی‌تواند به داخل این کابل ها نفوذ کند بنابراین در این کابل هیچ تابش و تشعشعی وجود ندارد. کابل کواکسیال البرز الکتریک نور در شبکه‌های تلفنی و تلویزیونی و آنتن‌ها به کار می‌رود. این کابل‌ها کیفیت و دوام بالایی دارند و به صورت استاندارد تولید می‌شوند.

🔰کابل آلومینیوم البرز الکتریک نور

کابل آلومینیومی تولید شده در لینکو در ضخامت‌های مختلفی موجود است و از دوام و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد. این کابل‌ها به صورت حلقوی و متری خریداری می شود و نسبت به سایر کابل‌های مشابه قیمت مناسب تری دارند. همچنین روکش آلومینیومی موجود بر روی این کابل‌ها عمری طولانی به آن بخشیده است.

🔰کابل شیلد دار البرز الکتریک نور

کابل‌های شیلد دار البرز الکتریک نور به صورت بسیار پیشرفته و بر اساس استانداردهای جهانی تولید شده است. بر روی این کابل‌ها یک لایه شیلد قرار دارد که از نفوذ تداخلات و نویزها به داخل این کابل‌ها جلوگیری می‌کند. در واقع این کابل ها رسانای بسیار قدرتمند جریان‌های الکتریکی می باشند که پوشش دهنده ایده آلی به نظر می‌رسد.

برای خرید لینکو و ارتباط با نمایندگی مستقیم شرکت لینکو می توانید با فروشگاه تله پارس کو تماس بگیرید. خاطر نشان می گردد عمده لینکو برای همکاران عزیز نیز قابل خریداری می باشد. جهت استعلام قیمت لینکو با ما در ارتباط باشید.

لینکو