نمایندگی کلید مینیاتوری شیل ایران

نمایندگی کلید مینیاتوری شیل ایران

نمایندگی کلید مینیاتوری شیل ایران

انواع کلید مینیاتوری شیل ایران یک پل، دو پل و سه پل را تولید می کند. کلید مینیاتوری mcb از نوع سه پل است.حداکثر قدرت قطع جریان کلید مینیاتوری تک فاز ۶ کیلو آمپر است.

فیوزهای مینیاتوری بر اساس سرعت عملکرد و نوع کاربرد تقسیم بندی می شوند که فیوز مینیاتوری ۱۰ آمپر شیل ایران برای مصارف صنعتی مناسب است. کلیدهای مینیاتوری تیپ B برای مصرف خانگی مناسب بوده و با عبور جریان اضافی 3 تا 5 برابر جریان نامی، جریان را قطع می کند و به دلیل سرعت بالای قطع جریان، به آن فیوز تند کار می گویند. در مقابل، اگر جریان اضافی 5 تا 10 برابر جریان نامی باشد، با گذشت زمان مشخصی جریان قطع شده و دستگاه کمتر آسیب خواهد دید. از این رو به تیپ C، کلید مینیاتوری کند کار نیز می گویند. جریان لحظه ای کلید مینیاتوری NZ-C10 شیل ایران ۶۰۰۰ آمپر است.

خرید از نمایندگی کلید مینیاتوری شیل ایران (فیوز مینیاتوری)

نمایندگی کلید مینیاتوری شیل ایران دارای دو سال گارنتی تعویض و تاییدیه وزارت نیرو می باشد

یکی از تجهیزات پرکاربرد در برق کشی ساختمان فیوز مینیاتوری می باشد اگر در ساخنمان جریانات اضافی وجود داشته باشد سریعا مدار را قطع می کند و از آسب سایر اجزای مدار جلوگیری می کند. فیوز مینیاتوری در سه نوع تک فاز، دوفاز و سه فاز موجود می باشد. این اشکال کلیدها دارای تنوعی چون 1، 3P+N ،3P، 2P، 1P+N و 4P و عموما با قدرتی تا 15 کیلوآمپر ساخته می شوند. کاربرد اصلی فیوز مینیاتوری (کلید مینیاتوری ) حفاظت مغناطیسی و حفاظت حرارتی می باشد .

جهت خرید عمده از نمایندگی کلید مینیاتوری شیل ایران و استعلام قیمت از نمایندگی کلید مینیاتوری شیل ایران با نمایندگی این شرکت در لاله زار نو می توانید در ارتباط باشید. تله پارس کو تنها نماینده اصلی شرکت شیل ایران در لاله زار نو می باشد.

شرکت شیل ایران

شرکت شیل ایران در ابتدا تنها وارد کننده محصولات و قطعات شیلین الکتریک بوده است. شرکت شیل ایران با گذشت زمان تصمیم به تولید و مونتاژ این قطعات در داخل کشور با تکیه بر توانمندی مهندسان ایرانی و همکاری شرکای خارجی خود می‌گیرد. امروزه شرکت تولید کننده شیل ایران انواع قطعات الکتریکی از جمله چراغ سیگنال تابلویی، فیوز مینیاتوری، کلید محافظ جان، کنتاکتور، کلید اتوماتیک و… را با بهترین کیفیت و تنوع گسترده جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مصرف کننده تولید می‌کند. شرکت شیل ایران توانسته با بهره گیری از پیشرفته ترین خطوط آزمایشگاهی، تولیدات خود را مطابق با استاندارد بین المللی IEC60898-1 و ملی 2611 کلید مینیاتوری، استاندارد بین المللی IEC60947-4-1 و ملی 4835-4-3 کنتاکتور و استاندارد بین المللی IEC60947-2 و ملی 4835-2 کلید اتوماتیک انجام نماید و همچنین موفق به اخذ علامت استاندارد و تاییدیه توانیر از وزارت نیرو گردیده است. این گروه تولیدی در شهر اصفهان، شهرک صنعتی جی فعالیت می‌کند.

نمایندگی کلید مینیاتوری شیل ایران